PARTNER PLATYNOWY:

PARTNER MERYTORYCZNY:

PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 236 tysięcy osób dostarczających naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. PwC w Polsce jest obecne od ponad 26 lat. Obecnie posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC  w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Aplikacja mobilna PwC Espresso do pobrania na stronie www.pwc.pl/espresso.   

Subskrypcja publikacji PwC na stronie www.pwc.pl/pl/forms/form-subskrypcje.html 

 

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości, i jak się z nią zmierzyć.

Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500, i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.

PARTNER:

WYSTAWCY:

PARTNER BRANŻOWY:

ZOSTAŃ PARTNEREM KONGRESU I KORZYSTAJ Z BIZNESOWYCH MOŻLIWOŚCIDLACZEGO WARTO ? 

Robert Zakrzewski
dyrektor ds. rozwoju biznesu
tel. 519 042 666

robert.zakrzewski@wiadomoscihandlowe.pl

Katarzyna Zawadzka
z-ca dyrektora ds. rozwoju biznesu
tel. 519 042 670

katarzyna.zawadzka@wiadomoscihandlowe.pl

Julia Medwid
kierownik ds. kluczowych klientów
tel. 733 300 987

julia.medwid@wiadomoscihandlowe.pl

Robert Biernat
manager ds. sprzedaży
tel. 730 014 732

robert.biernat@wiadomoscihandlowe.pl